top of page
Electrical Construction Plans

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT ARAÇ GÜVENLİK EKİPMANLARI

Elektrikli ve hibrit araç servislerinizde kullanmanız gereken tüm koruyucu, izolasyon ve güvenlik ekipmanları ile Li-Ion yangın söndürme ürünlerimize göz atın.

SFE INTERNATIONAL
ESP ELEKTRİK GÜVENLİK EKİPMANLARI

SFE International ürünleri, elektrik endüstrisindeki profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrikçiler için "yalıtımlı aletler" üretiminde öncü olan grubun ESP bölümü, gelişen elektrik sistemlerine uyarlanmış yeni ve yenilikçi ürünlerle düzenli olarak güncellenmektedir.

 

ESP, araştırma ve geliştirmenin yanı sıra lider markaların satın alınmasına yatırım yaparak, dünya çapında değişen ihtiyaçlara uyarlanmış kapsamlı bir yüksek performanslı ürün yelpazesi geliştirmiştir.

sfe-international-logo.png
sfe-guvenlik-ekipmanlari.jpg
chandler-cruttenden-bPUvUVxPzGE-unsplash(1).jpg

AVD FIRE
LI-ION YANGIN SÖNDÜRME EKİPMANLARI

Lityum pil kullanan elektrikli ve hibrit araçlardaki kullanım artışı lityum pil yangınları riskini de beraberinde getiriyor. Lityum pil yangınına ne kadar hazırsınız?

Lityum pil yangınlarının sonuçları ağırdır, bu nedenle yerinde doğru önlemleri almak çok önemlidir. AVDfire lityum iyon pil yangınlarıyla etkin bir şekilde mücadele etmek için sabit ve taşınabilir dağıtım tekniklerini kullanan devrim niteliğinde bir teknoloji geliştirmiştir. Elektrikli ve hibrit araç yangınları ile etkin bir şekilde mücadele etmek için çeşitli uygulamalarda kullanılabilen benzersiz bir çözüm sunar.

AVD-fire-logo.png

İletişime Geçin

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizlere dönüş sağlayacağız!

bottom of page