top of page

E-AUTOTREK HİKÂYESİ

Günümüzde çevre bilincinin artması ve küresel ısınmaya karşı gelen stratejilerle birlikte tüm dünyada elektrikli ve hibrit araçlar için gitgide artan bir talep oluşmaya başladı. Yüz yıldan uzun süredir içten yanmalı motorların domine ettiği otomotiv sektörü çok büyük bir değişim geçirmekte, artık enerji sektörünün bir parçası haline gelmektedir.

 

Bizler de hem enerji hem de otomotiv sektöründeki tecrübemizden, bilgi birikimimizden ve global partnerlerimizden gelen sinerji ile bu değişimin bir parçası olmak, tüm sektörde yenilenmesi gereken satış, satış sonrası, bakım-onarım, güvenlik ve diğer stratejik konularda çözüm ortağı olmak üzere yola çıktık ve yolculuğumuz böyle başladı.

MİSYONUMUZ

Ulaşım Şeklimizi Dönüştürmek

E-Autotrek, otomobil üreticilerine, sigorta şirketlerine ve elektrikli araç şarj istasyonlarına elektrikli araçlar için en doğru hizmetleri tasarlamaları için çözümler sağlayarak elektrikli bir geleceğe hepimizin hazır olmasını sağlar.

E-Autotrek, hizmet tekliflerimiz ve kritik eğitimlerimizle içten yanmalı motorlardan elektrikli ve hibrit araçlara geçişi sorunsuz hale getirir.

e-autotrek_hakkimizda.jpeg

Şirket Partnerimiz

cem-citak-pp.jpg

Hasan Cem Çıtak

  • Grey LinkedIn Icon

Metalurji ve Malzeme - Makina

Mühendisi Yüksek Makina Mühendisi

(İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi)

Castrol şirketinde 9 sene satış, pazarlama ve liderlik rollerinde Türkiye ve yurt dışında görev aldıktan sonra Brisa Bridgestone Sabancı şirketinde satış operasyonları ve e-ticaret konularında liderlik rollerinde yer aldı.

2021 yılından itibaren kariyerine yeni bir yolculuğa çıkarak E-Autotrek'in yönetici direktörü ve ortağı olarak görev almaktadır.

İletişime Geçin

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizlere dönüş sağlayacağız!

bottom of page