top of page

ELEKTRİKLİ BİR GELECEĞİ GERÇEK KILIYORUZ

Yolculuğumuzda Bize Katılın ⚡️🔌🚗

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT ARAÇ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

Paydaşlarınızın Elektrikli ve Hibrit Araçlar için en doğru hizmeti verdiğinden emin olun

Servis personellerinizin elektrikli ve hibrit araçlara en uygun ve güvenli müdahaleyi yapabilmesi için araçların yapısını ve teknik özellikleri doğru bir şekilde anlamasını sağlayın. Global partnerlerimiz, dünyanın en büyük firmalarına satış sonrası ve eğitim hizmeti veren Somit Solutions ve Calex ile birlikte oluşturduğumuz eğitimlerimiz ve SFE International izole ve kişisel koruyucu ekipmanlarımız sayesinde sizler de servis noktalarınızın elektrikli bir geleceğe hazır olmasını sağlayın.

Ek olarak AVD Fire Li-Ion batarya yangın söndürücüleri çözüm ortağımızla tüm servis alanlarının elektrikle güvenli olduğundan emin olun.

OTOMOTİV SATIŞ SONRASI PAYDAŞLARI

Ulaşımın geleceğini değiştirmek farklı
düşünmek demektir.

Elektrikli ve Hibrit araç yapıları içten yanmalı motorlu araçlarına kıyasla büyük farklılıklar göstermekte. Aynı zamanda araçların içerisinde bulunan yüksek voltaj bataryaları yeni teknoloji yapısı sebebiyle müdahale anında dikkatli olmayı ve bugüne kadar alışılagelmiş yöntemlerden çok daha farklı bir servis ihtiyacı doğurmaktadır.

Sigorta şirketleri, kurtarma, çekici firmaları ve elektrikli ve hibrit araçlara dair işinde dönüşüm yaşayan tüm şirketler için E-Autotrek yanınızda.

EĞİTİMLERİMİZ

4 seviye servis eğitimlerimiz, Yüksek Voltaj Pil eğitimlerimiz ve acil müdahale ekipleri eğitimlerimiz ile elektrikli ve hibrit araçlarla ilgilenen herkese uygun eğitimlerimize göz atın.

EKİPMANLARIMIZ

Servis ve müdahale ekipleri için Kişisel Koruyucu Ekipmanlar, izole müdahale araçları ve yangın güvenliği için yangın söndürme cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT ARAÇ SERVİSLERİ

ARAÇ SERVİSLERİNİZİN EN GÜVENLİ ŞEKİLDE HİZMET VERMESİNİ SAĞLAYIN

Araç servisinizin elektrikli ve hibrit araçlara en güvenli şekilde hizmet verebilmesi için servislerinizi dönüştürüyoruz. Servis alanı ve çevresindeki tüm koruyucu ekipman, izolasyonlu malzeme ve uyarı levha ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bakım süreçlerinizin elektrikli ve hibrit araçların gerektirdiği güvenlik önlemlerine uygun olması için yeniden tasarlıyoruz. 

Global partnerlerimiz ile birlikte elektrikli ve hibrit araç kaynaklı yangın ile ilgili risklerinizi belirleyerek önlemler almanızı sağlıyoruz.

Electric Charging Station

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Elektrikli ve Hibrit araç sahiplerinin alışkanlıkları hakkında daha detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorunuz? Türkiye ve dünyada sektörün gelişimi, trendler ve ayrıntılı pazar gelişim bilgi ve verilerine sahip olmak için bizlere ulaşın.

DÖNÜŞÜM HİZMETLERİMİZ

Servislerinizin hizmet bölgelerini belirlemede, gereki kablolama ve izolasyon ihtiyaçlarınızda, kullanacağınız ekipmanlar, tüketim ürünleri ve uyarı işaretçileri hakkında bilgi edinin.

Elektrikli Arabayı Şarj Etme

Gerçekleştirdiğimiz projeler ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz?

bottom of page